Украина, Киев, 02660, ул. Магнитогорская 1, Бизнес центр

0


КОМПАНІЯ SAHM. СКЛО ДЛЯ ПРОВІДНИХ БРЕНДІВ.

SAHM, компанія середнього розміру під управлінням власників, є одним з провідних постачальників скляної продукції для індустрії напоїв. В цілому, компанія налічує понад 450 співробітників в Європі, Азії та Америці. Наші клієнти, в число яких входять як регіональні виробники напоїв, так і міжнародні корпорації, повністю довіряють професійному досвіду компанії SAHM. І це – завдяки висококваліфікованим консультаціям з позиціонування бренду, інноваційному дизайну та декорування скляних виробів, в поєднанні з високим показникам відділів роботи з клієнтами і логістики.

Історія нашої компанії бере початок ще в 1900 році, коли Еміль Зам (Emil Sahm) заснував невелику фабрику виробів з олова. Починаючи з того часу і протягом довгих десятиліть, ми невпинно вдосконалюємося, щоб в повній мірі відповідати бажанням і вимогам наших клієнтів. Компанія SAHM разивается стабільними темпами і поступово виходить на нові ринки. І до цього дня ми керуємося сучасними тенденціями ринку, а також дизайнерськими трендами. Продукція високої якості, гнучкість і широке впровадження інноваційних, новаторських ідей – ось основні фундаментальні цінності нашої компанії, які залишаються незменнимі протягом більше 116 років.


СЕРТИФІКАЦІЯ ЯКОСТІ

Відносно якості нашої продукції, слід зазначити, що крім проходження власним строгими стандартами, високі результати діяльності нашої компанії систематично верифицируются незалежними організаціями. Таким чином, наша система управління якістю відповідає стандартам DIN ISO 9001: 2008.

Крім того, результати офіційних перевірок також підтверджують, що наша діяльність відповідає високим стандартам в сфері охорони навколишнього середовища.

У липні 2009 року компанія SAHM удосконалила свою систему управління якістю відповідно до вимог стандарту системи управління охороною навколишнього середовища DIN EN ISO 14001: 2004.


ДОЛАЮЧИ КОРДОНИ

У всьому світі не знайдеться людини, яка відмовилася б відмінно провести час за келихом пінистого ігристого пива, безалкогольного прохолодного коктейлю або якого-небудь напою міцніше. Природно, що для таких особливих випадків висока якість скла грає величезну роль. Адже воно не тільки привносить нотку естетичної насолоди, а ще й відображає концепцію самого закладу і сприяє розкриттю всіх смакових якостей того чи іншого напою.

Чим ми керувалися, приймаючи рішення про вихід на світовий ринок? Перш за все, потребами наших міжнародних клієнтів. Філософія нашої компанії полягає у вивченні ринків і залучення до тих напрямках індустрії напоїв, сфера значущості яких постійно розширюється.

У зв’язку з цим, в даний час в центрі нашої уваги знаходиться сфера крафтовох пивоварень в США. У 2013 році в Толедо відкрилося виробниче підприємство компанії SAHM, що дозволило нам надавати свої послуги на американському ринку.

Це повністю співзвучно з філософією нашої компанії. Крім того, ми також пам’ятаємо про свої витоки. Наш центральний офіс в місті Хёр-Гренцхаузен є і залишається науково-практичним і дизайнерським центром організації.


Sahm високий склад з синім скляним фасадом

Виробництво Sahm в Зальші / Чехія. Дочірня компанія SAHM для ринків Східної Європи


Виробництво Sahm в Ланфан / Китай. Дочірня компанія SAHM для ринків Азії


Sahm високий склад з синім скляним фасадом


Виробництво Sahm в Зальші / Чехія. Дочірня компанія SAHM для ринків Східної Європи


Виробництво Sahm в Ланфан / Китай. Дочірня компанія SAHM для ринків Азії


НАШІ ПАРТНЕРИ

На кожному з етапів нашої діяльності, починаючи від організації семінарів та інших заходів
і закінчуючи розробкою нових продуктів і дослідженням впливу форми скла на аромат і смакові
якості напою, ми повністю усвідомлюємо, що для досягнення результатів найвищого рівня
необхідна участь таких же першокласних, високо компетентних експертів. І всякий раз, коли
виникає така необхідність, ми надзвичайно раді звернутися за підтримкою
до наших постійних надійним партнерам.Вход на сайт

Файл шаблону auth / login не знайдений у функції fs_frontend_template